Розпочинається відбір кандидатів на отримання соціально-академічної знижки в Українському католицькому університеті
Четвер, 27 лютого 2020, 14:20 В Українському католицькому університеті розпочинається відбір кандидатів на отримання соціально-академічної знижки серед абітурієнтів бакалаврських програм.-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- В Катехитично-педагогічному інституті УКУ відбулися випускні урочистості
- Владика Ігор Ісіченко отримав почесне звання доктора Honoris Causa УКУ
- Триває реєстрація на Літню іконописну школу 2022 року у Львові
Така знижка – це виявлення підтримки вступникам, що не мають змоги самостійно оплатити навчання та водночас демонструють високі академічні показники. Також вступники можуть претендувати на інші знижки, однак – уже безпосередньо під час подачі документів при вступі.
Охочим отримати знижку потрібно пройти відбір ще до подачі документів в університет, тобто – вже тепер (до 5 квітня). Тож УКУ на момент вступу знатиме претендентів на знижку, яка передбачає стовідсоткову оплату за перший і другий роки навчання та п’ятдесятивідсоткову – за третій та четвертий. Кожна з одинадцяти бакалаврських програм надає п’ять соціально-академічних знижок.
Однак високі результати в навчанні для можливості отримання знижки не є єдиним критерієм – абітурієнт має також підлягати одному із семи соціальних критеріїв. Також до уваги завжди береться соціальна активність, участь у громадських ініціативах, навички лідерства абітурієнтів. Якщо після школи вступники, до прикладу, вирішили взяти gap year, вони можуть поділитися, чим цей досвід став корисним для їхнього майбутнього навчання та кар’єри.
Усього на абітурієнтів, що вирішили взяти участь у відборі на отримання соціально-академічної знижки, чекають три етапи. Перший триває від 12 лютого до 5 квітня. Це заповнення анкети та обмежене в часі онлайн-тестування на платформі open.ucu.edu.ua. З усіх запропонованих спеціальностей абітурієнти можуть обрати максимально три.
На другому етапі слід вибрати щонайбільше дві спеціальності, навіть якщо успішно були пройдені всі. Цей етап відбувається в травні напередодні ЗНО та є письмовим іспитом в університеті: написання есею або розв’язання математичних задач чи практичних кейсів.
Третій етап проходить у червні після ЗНО та передбачає співбесіду з комісією. Для участі абітурієнт також обирає тільки дві програми. Ще перед співбесідою учасники мають написати мотиваційний лист на одну із запропонованих Університетом тем.
Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»