АКТУАЛЬНО

Вийшов друком новий номер журналу «Наш Собор»

П'ятниця, 22 травня 2020, 12:26
21 травня вийшов друком новий номер журналу «Наш Собор». Його головна тема «Працьовитість».

Головний редеактор журналу о. Андрій Боднарук пише зокрема про таке: «Думаю, що Вам добре відомий півторатисячолітній латинський вираз «Ora et labora» («Молись і працюй»). Так в VI столітті святий Бенедикт (засновник монашого ордену бенедиктинів) заохочував своїх співбратів вести монаше життя. Можемо казати, що це правило є дуже монастирським, але воно може стати золотим для кожного з нас. Бо в такому швидкому темпі сучасного життя можемо сказати, що зовсім не маємо часу, навіть на молитву. Але чи так є насправді?», - запитує священник. Відповідь на це запитання знайдете у журналі за цим посиланням: ЖУРНАЛ НАШ СОБОР

Також у номері ви прочитаєте:

  • Кілька роздумів про гідність праці у статті доктора Юрія Підлісного, завідувача кафедри політичних наук УКУ, викладача філософії. «Ведучи мову про працю, ми повинні пам’ятати, що за цим словом і поняттям завжди є людина».
  • «Карантинне танго з працею» - під такою назвою статті кандидат психологічних наук Людмила Гридковець об’єднала дуже практичні поради щодо проблем, які торкнулися працюючих людей під час карантину. Що робити, якщо ви втратили роботу? Як вижити працюючи в ізоляції, у так званому віддаленому режимі? І як же повернутися до роботи після закінчення карантину? Відповіді на ці та інші запитання читайте у номері.
  • Як управляти фінансами в період невизначеності порадить читачам керівник Програми з фінансової грамотності Християнської Служби Порятунку Олеся Шніцер. У своїй статті автор вчить планувати витрати, формувати резерви та забезпечувати доходи. «Найбільше, що ми зараз можемо – це намагатися втримати у цьому штормі на плаву свій власний човен». А як саме це зробити – читайте детальніше у матеріалі «Нашого Собору».
  • У рубриці «Цікава розмова» читач зможе познайомитись із Орисею Кашубою, дружиною священника та мамою семи дітей. В інтерв’ю пані Орися ділиться секретами виховання дітей та історією свого життя, яка супроводжується світлинами із сімейного архіву.
  • Безперечно, монастир у всіх асоціюється з молитвою і це, мабуть, є основною діяльністю кожної монашої спільноти. Але скільки ще цікавих служінь мають мешканці монастирів… Про працю в монастирі розповідає с. Наталія Мельник, Згромадження Сестер Пресвятої Родини, яка вважає, що «особисте зростання неможливе без праці».
  • Навіщо нам годувати дітей грудьми в час, коли існує такий вибір сумішей, а реклама проголошує, що між ними і грудним молоком майже немає ніякої різниці? Як утворюється грудне молоко, що потрапляє в нього з маминого столу і чи може бути таке, що мамине молоко не підходить дитині? Міфи про грудне годування розвінчує консультант із грудного годування Оксана Вербовецька.
  • Чи знали Ви про те, що надання відпустки «за власний кошт» можливе лише за згодою обох сторін? Або про те, що карантин не звільняє роботодавця від обов’язку вчасно і в повному обсязі виплачувати заробітну плату? Як захиститися працівнику під час пандемії та економічної кризи? Розібратися у цьому питанні допоможе керуючий партнер Адвокатського об’єднання «ВІРТУС» Іван Цецик.
  • Про гідність бути «образом і подобою Бога», Божу обітницю і благословення Авраама, роздумуючи над Книгою Буття, пише у нашій постійній рубриці «Зустріч з Біблією» її незмінний автор – о. Віталій Храбатин, бібліст та викладач КТДС.
  • У травні минає 100 років від дня народження Кароля Войтили – Папи Івана Павла ІІ.  Зенон Боровець, кандитат технічних наук і автор постійної рубрики «Невідомі відомості» збирає інформацію про найважливіші дати у житті Церкви, аби ми про них пам’ятали та могли достойно вшанувати.
  • У рубриці «Наші спільноти» в цьому номері розповідаємо про першу київську молодіжну міжпарафіяльну спільноту – ТУСК «Обнова-Київ». Деякі проекти Товариства стали навіть популярнішими за саму спільноту. На «Свят-вечір з Обновою» приходить стільки молоді, що умістити її можуть тільки стіни нашого найбільшого храму – Патріаршого Собору. «Стрітенські вечорниці» обновляни організовували і в музеї Івана Гончара, і в Софії Київській, і на території Києво-Печерської Лаври. Також традиційними стали сучасні авторські вертепи Товариства і традиційні молодіжні пікніки у Княжичах. Звідки стільки енергії? «Бути обновлянином – це насправді жити спільнотою, жити з Богом і щодня обновлятися у Христі», - впевнені ці студенти.

Крім того, чудові фільми та книги у кожному виданні рекомендують у рубриках «Добре кіно від Сергія» (Синовіцького) та «Добре чтиво». Мотивацію на навчання ви знайдете у рубриці «Найкрутіша інвестиція». Думками про працьовитість в особистому становленні ділиться Галина Канафоцька, а спланувати подорож Україною після карантину допоможе Максим Пастернак. Роксолана Дайоглу розповідає про покликання не за спеціальністю. Інформацією про Католицькі Східні Церкви ділиться Оксана Шепетяк, а кожен випуск журналу починається з роздумів над Писанням.

Відтепер, кожен з Вас, де б Ви не були, можете отримати наш журнал поштою! Для цього Вам потрібно заповнити цю форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCfVvvW3Eim_w2Fz2Rm14Dkd5NrYjfUsDpiiqnr0xpmT3pzA/viewform

Або надіслати приватним повідомлення свою адресу на нашу електронну скриньку [email protected] А наша команда надішле вам журнал додому!

Пресслужба Київської архиєпархії


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next