АКТУАЛЬНО

Молодь Київської архиєпархії розпочала флешмоб «Я піду до Вишгородської Богородиці»

Неділя, 08 травня 2016, 15:08
6 травня 2016 року в Київській архиєпархії стартувала кампанія на підтримку прощі до Собору Вишгородської Богородиці, яка цього року проводитиметься 14-15 травня. Прощу очолить Блаженніший Святослав.

Метою цієї акції є популяризація відпустового місця – Собору Вишгородської Богородиці. Кожен учасник флешмобу на своїй сторінці у соціальній мережі змінює фото своєї обкладинки, а на її місце вміщує фото собору та ікону Вишгородської Богородиці з написом «Я піду до Вишгородської Богородиці».

Молодь активно поширює цю новину в мережі "Фейсбук". Організатори розповідають, що кожен може долучитися до цієї акції. Для цього потрібно зробити три кроки:

1. Завантажити світлину на свій комп’ютер;
2. Розмістити світлину на своїй обкладинці у соціальній мережі;
3. Поширити її серед своїх знайомих.

Зазначимо, що цьогорічна проща є ювілейною – десятою, та одночасно першою як до базиліки, яку у Вселенській Церкві офіційно визнано відпустовим місцем.

Додає барв цій події також непересічний священик УГКЦ, який служить Богу та Україні у неймовірно красивому місті Вишгород. Ним є о. Тарас Валах, парох Собору Вишгородської Богородиці. Окрім цього, о. Тарас є судовим вікарієм Київської архиєпархії, а також посланцем Божого милосердя. Цей титул йому був уділений цьогоріч Святішим Отцем Франциском, Папою Римським.

Прес-служба Київської архиєпархії

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next