АКТУАЛЬНО

Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав перше місце в номінації «Благодійність в соціальній сфері»

Неділя, 19 червня 2022, 06:34
15 червня 2022 року Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав перше місце у номінації «Благодійність в соціальній сфері» Національного конкурсу «Благодійна Україна».

«Незважаючи на те, що живемо в нелегкий час, ми вирішили після закінчення реєстрації заявок на Національний конкурс "Благодійна Україна-2021" відзначити та нагородити благодійників та волонтерів, які у 2021 році зробили чимало важливих добрих справ для країни», – йдеться в повідомленні організаторів конкурсу.

Усі заявки, подані на конкурс, були ретельно опрацьовані Національною експертною радою та зведені до універсальних номінацій.

Серед переможців конкурсу – Благодійний фонд «Карітас-Київ» на чолі з директором протоієреєм Романом Сиротичем, який посів перше місце в номінації «Благодійність у соціальній сфері».

Отримуючи відзнаку, о. Роман зазначив, що благодійність відкриває правдиве обличчя людини, Церкви та кожної організації, яка стоїть на варті добра. Тому БФ «Карітас-Київ» з великою командою волонтерів щодня іде до людей, які потребують руки допомоги. Особливо це проявляється в цей непростий час, коли так багато людей втратили майно, оселі та близьких. Кожного дня ми перебуваємо з цими людьми та допомагаємо їм цих складних умовах».

Священник подякував організаторам конкурсу за проведену працю та за високу оцінку благодійності команди благодійного фонду «Карітас-Київ».

Пресслужба Київської архиєпархії

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next