-
-
-
«Ми прийшли до цього святого місця, щоб подякувати Спасителю і Богородиці за 30-річчя легалізації нашої Церкви в Україні», – Глава УГКЦ у Крилосі
04 серпня 2019 15:23
Життя людини, яка вірить у Бога, відрізняється від невіруючої, як життя особи, яка бачить, від незрячої. Адже віра – прозріння. Віра – це особистий акт, коли я відкриваюся на Божу присутність і її приймаю – тоді все моє життя стає інакшим.
-