АКТУАЛЬНО

Владика Ярослав Приріз освятив у Дрогобичі автомобілі для потреб ЗСУ

Четвер, 26 травня 2022, 20:21
У вівторок, 24 травня, на території військового комісаріату у Дрогобичі владика Ярослав Приріз освятив автомобілі для потреб Збройних сил України.

«Ми освятили чергову партію автомобілів для нашого воїнства, які вирушать на передову. Ми стараємося в різний спосіб їм допомагати. Понад усе, ми знаємо, що найбільшою силою є сила молитви, тому мільйонна Церква сьогодні молиться за українське воїнство, щоб воно здобувало перемогу на землі, на морі і в повітрі», – зазначив єпарх Самбірсько-Дрогобицький після освячення.

Придбання автомобілів подібного класу – це далеко не перша допомога від Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, окремих волонтерів, організацій, Дрогобицької районної військової адміністрації.

Варто зазначити, що до допомоги українському воїнству залучені багато парафій єпархії, священники, капелани, єпархіальний «Карітас», а також семінаристи Дрогобицької духовної семінарії.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next