АКТУАЛЬНО

Папа Франциск: «Нехай зупиниться наступ на заклик Воскреслого: "Мир вам!"»

Неділя, 24 квітня 2022, 13:58
У день, коли християни Сходу святкують Великдень, Папа Франциск склав свої щирі вітання та побажання миру. У день, коли сповнилися два місяці від початку широкомасштабного вторгнення в Україну, він повторив заклик до великоднього перемир’я, що є «мінімальним знаком прагнення до миру».
Фото: Vatican Media Фото: Vatican Media

«Дорогі браття і сестри, сьогодні різні Східні Церкви, Католицькі та Православні, а також різні латинські спільноти, святкують Пасху за юліанським календарем», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 24 квітня 2022 року, побажавши: «Складаю їм свої найщиріші привітання: Христос воскрес! Він воістину воскрес! Нехай же Він наповнить надією добрі очікування сердець! Нехай же Він дарує мир, скривджений варварством війни».

Далі Святіший Отець скерував свою думку до України, сказавши: «Саме сьогодні сповняються два місяці від початку цієї війни. Замість того, щоб зупинитися, війна загострилася. Сумно, що в ці дні, найсвятіші та найурочистіші для всіх християн, смертельний гуркіт зброї звучить гучніше, аніж передзвін, що звіщає Воскресіння. Сумно, що зброя дедалі більше займає місце слова. Повторюю заклик до великоднього перемир’я – мінімальної та відчутної ознаки прагнення миру. Нехай припиниться наступ, щоб вийти назустріч стражданням виснаженого населення. Нехай зупиниться, слухаючись слів Воскреслого, який у день Пасхи повторює Своїм учням: Мир вам! Мир вам! Я прошу всіх посилити молитву за мир і мати сміливість говорити та демонструвати, що мир є можливим. Політичні лідери, будь ласка, прислухайтесь до голосу людей, які прагнуть миру, а не ескалації конфлікту».

Джерело: VaticanNews

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next