АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ у 46-й день війни: «Сьогодні неділя і ми жертвуємо нашу Літургію за перемогу добра над злом в Україні»

Неділя, 10 квітня 2022, 10:53
Цієї неділі закликаю всіх християн, які будуть спішити до своїх храмів, про молитву за Україну та український народ. До цього закликав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 46-й день війни росії проти України.

Глава Церкви відзначив, що український народ відчуває, що ведеться війна не лише проти якоїсь державної структури чи частини українського суспільства. Це тотальна війна на знищення всього українського народу. Ми це бачимо по наслідках, по діях окупантів на нашій землі. Блаженніший Святослав зауважив, що кожного дня в Україні відкриваються страшні злочини окупантів.

Архиєрей пригадав сьогодні обставини, які, за його словами, потрясли всіх віруючих людей. «На Чернігівщині, у селі Лукашівка, у православному храмі Вознесіння Господнього, який є пам’яткою архітектури, окупанти встановили свій штаб. Вони збезчестили православний храм. Там допитували людей і піддавали їх тортурам. І сьогодні навколо цього храму ми знаходимо десятки тіл невинно убієнних українців…» – розповів Глава УГКЦ.

Господи, попросив Глава Церкви, допоможи нам шанувати стосунок з Тобою, допоможи нам бути добрими Твоїми дітьми, допоможи нам святкувати святий день так, як Ти від нас цього очікуєш.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next