АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ у 39-й день війни: «Жахливо бачити, як росіяни вивозять награбоване майно невинно вбитих українців»

Неділя, 03 квітня 2022, 12:32
Буквально кілька десятків кілометрів від Києва у звільнених містечках ми бачимо жахливі воєнні злочини, братні могили із сотнями бездиханних тіл, розстріляних людей на вулицях, подекуди зі зв’язаними руками, оголені жіночі тіла, яких не встигли спалити.
Накриті тіла невинно вбитих у Бучі українців, 2 квітня 2022 року, фото: Михайло Палінчак Накриті тіла невинно вбитих у Бучі українців, 2 квітня 2022 року, фото: Михайло Палінчак

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 39-й день війни рф проти України.

Предстоятель відзначив, що впродовж останньої доби знову здригається наша земля від російських бомб і ракет. Знову палають наші міста і села. Зойкіт, плач і крик лунають сьогодні з української землі аж до небес.

Цієї ночі зазнала ракетного удару наша славна Одеса. Жорстокі бої ведуть довкола Чернігова, Сум, Харкова, на Донбасі, на півдні України. Уже котрий день бореться незламний український Маріуполь.

«Але Україна стоїть! Навіть більше, український народ набирає дивної внутрішньої сили, щоб захистити свою Батьківщину. Цієї сили та рішучості надають навіть жахливі кадри, які ми спостерігаємо у звільнених містах і селах України», – сказав Глава Церкви.

За його словами, такі жахливі кадри Європа бачила, звільняючи свої міста і села від нацистів. Сьогодні це споглядає Україна. І так важливо, аби це побачив і почув увесь світ.

«Стискається серце від самої можливості бачити, як цілими вантажівками російське військо вивозить з України награбоване майно. Це майно невинно вбитих, яких ворог хотів стерти з лиця землі», – додав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ зауважив, що ми сьогодні будемо стояти з піднесеними руками в молитві перед нашим Богом, благаючи в Нього зупинення цієї війни.

Архиєрей склав слова вдячності Марійським санктуаріям Європи, які скерували лист до очільника Європарламенту з проханням прийняти Україну до членів Європейського Союзу.

«Ми дякуємо за те, що сумління правдивих християн світу різних конфесій є разом із нами», – сказав він.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next