АКТУАЛЬНО

«Для нас справжнім перемир’ям буде перемога України», – Блаженніший Святослав

Понеділок, 11 квітня 2022, 23:05
Для українців справжнім перемир’ям буде перемога України, коли ми позбудемося окупанта. Про це заявив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, під час прямого включення на телеканалі «Еспресо».

Відповідаючи на запитання про ймовірність пасхального перемир’я, Блаженніший Святослав зазначив, що від окупантів годі сподіватися якогось відчуття благоговіння, святості пасхальних днів, адже, «дивлячись на те, які звірства вони чинили на Київщині, Чернігівщині, Сумщині та як вони поводилися із храмами Московського патріархату на цій території, ми не можемо назвати їх християнами».

«Я не хочу нікого судити, оцінювати, але якщо вчинки свідчать про віру людини, то за вчинками окупантів ми не розпізнаємо християнської позиції», – сказав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав пригадав, що, коли в попередні роки намагалися декларувати пасхальні та різдвяні перемир’я на Донбасі, ворожа сторона ніколи такого перемир’я не дотримувалася.

На його переконання, українці мають все робити для того, щоб перемогти у війні росії проти України. «Для нас справжнім перемир’ям буде перемога України, коли ми позбудемося окупанта. Ми про це молимося і думаємо, для цього живемо і служимо. Вірю, що така перемога і такий мир, справедливий мир, настануть», – наголосив Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next