АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав у Бучі помолився за невинно вбитих українців

Четвер, 07 квітня 2022, 19:21
У четвер, 7 квітня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, відвідав звільнені з-під російської окупації Ірпінь, Бучу і Гостомель. В Ірпені Предстоятель відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, а в Бучі над однією з братських могил помолився Панахиду за невинно вбитих окупантами українців.
Блаженніший Святослав молиться над братською могилою у Бучі, 7 квітня 2022 року Блаженніший Святослав молиться над братською могилою у Бучі, 7 квітня 2022 року Блаженніший Святослав відвідує храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені, 7 квітня 2022 року Блаженніший Святослав відвідує храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені, 7 квітня 2022 року

«Дуже важко говорити. Їхня кров кличе звідси, із цієї землі, до неба. І християнське серце, добре вухо має почути крик тієї крові. За що? Вони – молоді люди, це видно, яким забрали життя. Ми приїхали сюди, щоб молитися за їхній вічний упокій», – сказав Блаженніший Святослав після Панахиди в Бучі, додавши, що важливо, аби цей біль відчула не лише Україна, а й увесь світ.

Блаженніший Святослав підкреслив, що молиться і про справедливість, бо, «якщо цей гріх не засудити, якщо цей злочин не викрити, він може повторитись». «Кожен з нас міг бути в цій братській могилі», – ствердив він.

«Нехай Господь Бог упокоїть душі невинно убієнних слуг своїх, нехай збереже життя, захоронить Україну від тих злочинців, які прийшли вбивати, грабувати і руйнувати. Вічная пам’ять невинно убієнним!» – додав Предстоятель.

В Ірпені Блаженніший Святослав відвідав греко-католицький храм Різдва Пресвятої Богородиці, який було пошкоджено російськими військами. Біля храму Глава Церкви помолився молитву до Богородиці «Під Твою милість».

Як відомо, після звільнення з-під російської окупації, у багатьох містах довкола Києва, зокрема в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Мотижині, Бородянці, було виявлено сотні тіл закатованих цивільних та десятки братських могил. В одній лише Бучі, як повідомив мер міста Анатолій Федорук, у братських могилах поховали майже 300 людей, а десятки трупів лежали на зруйнованих вулицях міста, деякі із них із зав’язаними руками.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next