Із благословення Блаженнішого Святослава вчетверте перевидали Біблію у перекладі Куліша
Понеділок, 11 травня 2020, 14:34 У видавничому домі «Простір» побачило світ перевидання (четверте) першого повного українського перекладу Біблії, здійсненого Пантелеймоном Кулішем, Іваном Пулюєм та Іваном Нечуй-Левицьким, яке було визнане свого часу найліпшим серед слов’янських перекладів.-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ: «Сьогодні маємо унікальний шанс працювати для досягнення єдності Церкви»
- У сьогоднішній програмі «Відкрита Церква» з Блаженнішим Святославом будемо говорити про християнство і патріотизм
Четверте перевидання Святого Письма підготовлено з благословення Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава і зберігає оригінальний текст видання 1903 року у Відні, схваленого Британським і Заграничним Біблійним товариством, за винятком усунення помічених технічних помилок набору та варіантності написання деяких слів, що ускладнювало розуміння. Зберігши до літератури відповідність змісту сторінок оригіналу й нашого видання, видавці вжили сучасний шрифт, звичніший і зручніший для ока читача. Ініціаторами цього видатного проєкту стали Володимир Козирський та Василь Шендеровський.
«Ми певні, що Біблія в перекладі Куліша, Пулюя та Нечуя-Левицького, яка понад сторіччя підтримує український народ на його тяжких історичних шляхах, і надалі слугуватиме потужним джерелом духовного росту й сприятиме народженню багатьох щирих душ», — зазначити ініціатори проєкту.
З часу першого перевидання цього перекладу Святого Письма в Україні спливло вже два десятиріччя. Проте проблема доступності Слова Божого в його правдивій рідномовній реалізації залишається доволі гострою. І це поза тим, що у 2003 році Українське біблійне товариство здійснило ювілейне видання Біблії у перекладі П. Куліша, І. Пулюя та І. Нечуя-Левицького, а також достатньо поширеними є переклади Біблії українською Івана Огієнка та Івана Хоменка.
Саме бажання зробити його доступним спонукало видавців здійснити наступне (четверте) перевидання Святого Письма. Рівно ж, за словами видавничого дому, це є даниною пам’яті українського народу на вшанування 200-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша і 175-річчя від дня народження Івана Пулюя.
Також автори проєкту підкреслили: «Для загалу читачів книга ця стане не лише одкровенням Письма Святого, а й відкриттям глибинних багатств щирої української мови».
Контактна інформація для замовлення
Олена Нужна
ВД "Простір"
Телефон: +38 (044) 361-16-36(46)
Моб. телефон: +38 (067) 780-51-69
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»