АКТУАЛЬНО

Владика Давид Мотюк відзначає 20-річчя єпископської хіротонії. Вітання Глави УГКЦ

Субота, 11 червня 2022, 13:47
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Давида Мотюка, єпарха Едмонтонського, апостольського адміністратора Нью-Вестмінстерської єпархії та голову Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, з 20-річчям єпископської хіротонії.

«Рівно двадцять років тому в катедральному соборі Святого Василія Великого в Едмонтоні (Канада) з рук нашого попередника, світлої пам’яті Блаженнішого Любомира, Ви отримали архиєрейську хіротонію і були іменовані єпископом-помічником для Вінніпезької архиєпархії. За свідченням багатьох, у Вашій особі священники єпархії та миряни знаходять духовного батька і бачать приклад гідного єпископського служіння», – мовиться у привітанні.

Не можемо сьогодні, підкреслив Глава УГКЦ, не згадати і про Вашу активну участь у Синодах Єпископів, які є видимим символом єдності глобальної Церкви. Високо цінуємо і Вашу працю як голови Патріаршої катехитичної комісії, що є видимим знаком турботи про добро всієї нашої Церкви.

Блаженніший Святослав побажав, щоб Господь прийняв дар архиєрейського служіння владики Давида, як приємну жертву, на свій престол, а йому зіслав з висот своє прещедре благословення за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих української землі.

Варто зазначити, що того ж дня, 11 червня 2002 року, на єпископа Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир висвятив і владику Павла Хомницького, теперішнього єпарха Стемфордського.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next