АКТУАЛЬНО

У столиці Канади провели зустріч-знайомство з українками, які виїхали з України через війну

Вівторок, 14 червня 2022, 20:09
Цими днями в парафіяльній залі українського собору Святого Івана Хрестителя в Оттаві відбулася зустріч-знайомство з новоприбулими жінками з України, які через війну виїхали з дорогої серцю Батьківщини задля власної безпеки і щасливого майбуття їхніх дітей.

Ініціювала захід група «Українські матері Оттави». Дружня зустріч розпочалася з духовного слова, спільної молитви та благословення священнослужителя української обителі в Канаді.

Як зазначила організаторка зустрічі Юлія Кубін, це була добра нагода познайомитися з дівчатами та жінками, які нещодавно прибули з України. «Ми ділилися нашим досвідом перебування у Канаді, – розповіла вона, – розповідали про нові можливості для тих, хто шукає прихистку від розв’язаної рашистами повномасштабної війни, та заохочували об’єднуватися задля спільних заходів, спрямованих на допомогу Україні та вимушеним переселенцям».

На зустріч завітали жінки з різних куточків України. Молитва і щира розмова допомогли багатьом відкритися та дещо заспокоїтися, додали віри в перемогу та мир в Україні.

На завершення знайомства учасниці малювали спільну картину миру, на якій кожна авторка виражала своє бачення світлого майбуття. Важливість цієї арттерапії ще й у тому, що завершальний штрих на картині українки домалюють у день закінчення війни, про який вони моляться щоденно.

Спільні фото, сподіваються учасниці зустрічі, залишаться на згадку для них самих і для наступних поколінь.

Департамент інформації УГКЦ
за повідомленням о. Йоакима Ковальчука, ЧСВВ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next