АКТУАЛЬНО

У зв'язку з пандемією змінено дату інтронізації владики Кеннета Новаківського

П'ятниця, 20 березня 2020, 10:03
У суботу, 21 березня 2020 року, у Лондоні, у катедральному соборі Пресвятої родини, відбудеться інтронізація нового правлячого єпископа Кеннета Новаківського. Їі, на прохання Блаженнішого Святослава, очолить кардинал Вінсент Ніколс, архиєпископ Вестмінстерський і президент Конференції католицьких єпископів Англії та Уельсу. Богослужіння розпочнеться о 10.00 за лондонським часом, а о 12.00 — за київським.

Про це повідомив владика Кеннет на офіційній сторінці єпархії Пресвятої родини у Лондоні. «Зважаючи на ситуацію з пандемією коронавірусу та необхідність єпископського управління єпархією в Лондоні, прийнято рішення провести інтронізацію в суботу, 21 березня. Згідно з рішенням уряду Великобританії, в інтронізації не зможуть взяти участі духовенство та раніше запрошені гості. Кількість присутніх буде обмежено до десяти осіб», — зазначив єпископ.

Владика зауважив, що усвідомлює важливість та історичність радісної події інтронізації для всієї єпархії. У зв'язку з цим запрошує усіх молитовно єднатися за допомогою прямої трансляції на Фейсбук-сторінці єпархїї за посиланням: https://www.facebook.com/UGCC.GB/.

«Молюся, щоб Боже світло зігріло нас теплом у цей неспокійний період, щоб воно нагадувало нам про Воскресіння, куди продовжуємо нашу мандрівку періодом Великого посту. Цими вихідними, дивлячись на Його хрест, пригадаймо страждання, смерть і перемогу над гріхом, яка дозволяє Йому бути світлом у нашому житті», — заохотив усіх владика Кеннет.

Як ми повідомляли, у середу, 15 січня 2020 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив єпархом Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ владику Кена Новаківського, перенісши його з Нью-Вестмінстерської єпархії УГКЦ в Канаді.

Довідка про єпархію Пресвятої родини

Сім років тому, 18 січня 2013 року, у Ватикані було повідомлено про те, що папа Венедикт XVI підніс до гідності єпархії тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду, що проживають у Великобританії, надаючи їй титул єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні. Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Англії та Уельсі було створено в 1957 році, а у 1968 році його юрисдикцію поширено на всю Великобританію.

Першим єпархом Венедикт XVI призначив владику Гліба Лончину, якого в січні 2019 року Папа Франциск призначив адміністратором вакантного осідку Паризької єпархії святого Володимира, а 1 вересня прийняв зречення з уряду правлячого єпископа Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ та апостольського візитатора для українців візантійського обряду в Ірландії.

Департамент інформації УГКЦ


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next