АКТУАЛЬНО

У Патріаршому домі прийняли на реабілітацію медиків з усієї України

Середа, 19 травня 2021, 19:25
Сьогодні, 19 травня 2021 року, у Патріаршому домі розпочалася духовно-психологічна реабілітація медичних працівників, які прибули до Львова з усієї України.

Як розповіла в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ сестра Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я, на пілотний проєкт духовно-психологічної реабілітації прибуло 24 медичних працівники з Одеси, Дніпра, Тернополя, Львова та Львівської області.

«Віднова поєднуватиме в собі духовну і відпочинкову складову. Серед спікерів є такі цікаві особистості, як доктор історичних наук, професор кафедри державного управління УКУ Ярослав Грицак, який розповідатиме про "цінності, що мажуться на хліб", та пані  Марія Титаренко, доцентка кафедри журналістики і комунікацій УКУ, членкиня PEN Ukraine», – повідомила с. Севастіяна.

У програмі передбачено і духовний супровід. Духівником буде отець Корнилій Яремак, який говоритиме про моральні цінності.

По обіді медпрацівники матимуть відпочинкову програму, як-от поїздку до Свято-Успенської Унівської лаври. Там медики зможуть взяти участь у молитві разом із монахами, а також матимуть спільну трапезу. Усі охочі зможуть скористатися з духовної розмови чи приступити до Таїнства Сповіді. У лаврі також будуть психологині зі Згромадження сестер редемптористок.

Учасниками реабілітації є лікарі, які безпосередньо працюють із ковідними хворими впродовж пандемії.

Департамент інформації УГКЦ


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next