Підкамінь збирає друзів Українсько-канадського альянсу глухих і слабочуючих
Четвер, 05 липня 2018, 12:57 У Підкамінському навчально-реабілітаційному центрі з поглибленою професійною підготовкою Бродівського району Львівської області пройде «Літня школа української жестової мови та культури глухих».-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Розпочалося навчання у Школі шляхетних панянок у Заздрості
- У Будапешті провели День родини і відкрили навчання в українських школах
- У Коломийській єпархії УГКЦ засновано школу християнського аніматора
Це 28-й щорічний літній навчально-рекреаційний табір для глухих дітей, їхніх батьків, педагогів і глухих дітей-сиріт із різних регіонів України. Проходитиме він 8–14 липня 2018 року. Проект літніх таборів Альянсу для глухих і слабкочуючих та Центру сприяння освіті інвалідів започаткований у 2000 році. З 2010 року реалізується у співпраці з Українським католицьким університетом.
Мета організаторів табору – сприяти духовному, інтелектуальному й фізичному розвитку глухих і слабкочуючих дітей та сиріт – вихованців спеціальних шкіл-інтернатів; розвивати ідеї інтеграції глухих і слабкочуючих дітей у загальне навчальне середовище та їх соціальної адаптації в українське суспільство; поєднати нечуючих дітей і чуючих студентів та педагогів для участі у спільних навчальних, творчо-креативних, спортивно-масових і розважальних заходах; презентувати новітні методи викладання української жестової мови для чуючих вчителів, які працюють із глухими дітьми та проводити інтенсивні заняття із вивчення української жестової мови.
У таборі відпочиватимуть, вчитимуться і змагатимуться діти-сироти із Піщанської школи для нечуючих, глухі та слабкочуючі учні зі Львова, Підкаменя, Хуста, Чернівців і Теребовлі. Займатимуться з дітьми студенти та викладачі Українського католицького університету і Кам’янець-Подільського національного університету, фахівці з Лабораторії жестової мови. Директори шкіл, які минулого року привозили групи своїх дітей і вчителів на табір у Теребовлю, також будуть бажаними гостями.
Програма табору охоплює заняття з української жестової мови, розвивальні ігри для дітей, квести, кулінарний конкурс, спортивні змагання, екскурсії й активний відпочинок. Аніматорами будуть студенти спеціальності «соціальна педагогіка/соціальна робота» Українського католицького університету Олена Федько, Христя Купчева та Сандра Сасадеуш, які розробили цікаву програму заходів.
Питаннями духовного розвитку учасників табору опікуватиметься отець- диякон Олег Плішило, студент магістратури Папського інституту в Римі, випускник Львівської духовної семінарії. Щовечора духовні бесіди священик проводитиме жестовою мовою. Вчитимуть дітей української жестової мови Наталія Адамюк та Оксана Дмітрієва.
Організатор і керівник табору – колишній вчитель Львівської школи Марії Покрови для глухих дітей Ігор Кобель.
Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ucu.edu.ua
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»