АКТУАЛЬНО

Президент Ради єпископських конференцій Європи архиєпископ Ґінтарас Ґрушас відвідав поранених українських військових

Вівторок, 19 липня 2022, 10:01
Президент Ради єпископських конференцій Європи архиєпископ Ґінтарас Ґрушас під час свого перебування в Україні відвідав поранених українських військових. Його супроводжував о. Андрій Зелінський, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Після короткого спілкування в лікарняних палатах владика відзначив високий рівень бойового духу та мотивації в наших воїнів, незважаючи на те, що багатьом із них сьогодні доводиться проходити через нелегкі випробування, пов’язані із серйозними пораненнями, отриманими на фронті.

Хлопці радо ділилися з єпископом своїми думками та враженнями. Деяким лише нещодавно вдалося повернутися з полону, у якому вони провели кілька місяців.

Українські лікарі сьогодні докладають неабияких зусиль, щоб поставити їх на ноги. Попереду ще тривалий період реабілітації, але навіть сьогодні під час зустрічі з високим гостем усі поранені висловлювали власне бажання якомога швидше повернутися у стрій.

Архиєпископ Ґрушас тривалий час свого душпастирювання провів серед військовослужбовців як військовий ординарій Війська литовського. Уділяючи своє архиєрейське благословення нашим пораненим воїнам, владика висловив глибокі слова підтримки та розради їхнім присутніх матерям і дружинам.

Читайте також: «Той не вартий свободи, хто її не захищає», – архиєпископ Ґінтарас Ґрушас на Синоді

Архиєпископ ділився з українськими воїнами словами великої надії на те, що сьогоднішні страждання та боротьба українського народу за своє право на мирне життя стануть запорукою добробуту й процвітання України в майбутньому.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next