АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин освятив ще одну карету швидкої допомоги

Середа, 25 травня 2022, 13:57
У вівторок, 24 травня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин вкотре освятив карету швидкої допомоги для потреб наших військовослужбовців.
Зображення 1 / 12 Використовуйте клавіші для перегляду

Швидку допомогу вдалося придбати завдяки жертовності парафіян греко-католицьких громад італійських міст Каттоліка, Пезаро, Фано та Сенігаллія, душпастирем яких є о. Володимир Медвідь. Автомобіль успішно перевезли до Івано-Франківська шляхом тісного співробітництва між працівниками Антикризового координаційного центру архиєпархії та душпастирем зазначених громад.

Митрополит Володимир звернувся зі словами вдячності та архиєрейським благословенням до всіх, хто посприяв купівлі автомобіля: «Бажаємо вам, отче Володимире, усім парафіянам та жертводавцям щедрих Божих ласк. Нехай всемилостивий Господь обдаровує вас миром, духом відкритості, взаємодопомоги та служіння, щоб ваша спільнота, на зразок громади перших християн, мала радість почути від тих, хто споглядає на вас: "Подивіться, як вони люблять одні одних"».

Автомобіль передадуть на потреби військового госпіталю, де він зможе служити для поранених військових, рятуючи не одне людське життя.

«Наша архиєпархія розпочинає співпрацю з військовою лікарнею, тому ми працюємо над тим, щоб збудувати капличку для поранених, де душпастирем для наших захисників буде військовий капелан», – розповів архиєрей військовим про подальші плани щодо кооперації між Івано-Франківською архиєпархією та військовим госпіталем, а опісля зазначив, що зціляти тіло – це лише половина справи, тому потрібно лікувати й людську душу.

Департамент інформації
Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next