АКТУАЛЬНО

«Мило з ароматом добра» розпочали варити у Лубнах

Середа, 25 вересня 2019, 10:42
Днями парафія Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у Лубнах розпочала нову соціальну справу — миловаріння, головною метою якої є залучати волонтерів, соціально активну молодь до спільної праці, спілкування з дітьми з особливими потребами й тими, що перебувають у складних життєвих обставинах.

«Цього року наша релігійна громада брала участь у навчанні на тему соціального служіння у громадах. Кульмінацією цього навчання було написання соціально проєкту, грантової заявки, яку ми виконали і отримали підтримку у реалізації нашого задуму, так званого соціального підприємництва для соціального служіння у м. Лубни. Отже, тепер ми варимо якісне натуральне, гарне, оригінальне мило «з ароматом добра», а вилучені кошти будуть використані на добрі справи!» - зазначають ініціатори миловаріння.

Вони просять підтримати цю добру справу і придбати мило, яке вперше було представлене для реалізації на святковому ярмарку 22 вересня у центральному парку м. Лубни.

«Це буде корисно для вас, приємно для нас і милосердно до оточуючих, які потребую нашого добра», - наголошують парафіяни.

 

о. Василь Улішак
для Департаменту інформації УГКЦ


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next