АКТУАЛЬНО

«Ласкаво просимо до Києва!»: Глава УГКЦ зустрівся з послом США в Україні

Середа, 20 липня 2022, 07:29
19 липня у Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з послом США в Україні пані Бріджит Брінк. Зустріч відбулася на прохання пані посла.

Пані Брінк подякувала Блаженнішому Святославу за можливість зустрічі, яка відбувається в контексті зустрічей з представниками усіх Церков і релігійних організацій України як посла, що розпочинає дипломатичну місію в Україні.

У розмові пані посол цікавилася життям Української Греко-Католицької  Церкви. Вона відзначила, що наша Церква є дуже активною, зокрема в умовах війни, у підтримці наших людей, які постраждали від війни. Також Бріджит Брінк зауважила, що УГКЦ присутня і діяльна в США, що означає, що це глобальна Церква, яка об’єднує українську діаспору з усього світу. На її переконання, саме тому наша роль сьогодні особлива, порівняно з іншими Церквами і релігійними організаціями.

Глава УГКЦ подякував пані Брінк за те, що вона у Києві: «Ласкаво просимо до Києва! Дякую, що Посольство США і працівники знову повернулися до праці в столиці України. Для нас це дуже важливий знак підтримки». Блаженніший Святослав також подякував США за те, що підтримують Україну, український народ у непростий момент і роблять все для того, щоб українці справді могли гідним чином пережити непростий етап своєї історії.

Відтак сторони говорили про історію Церкви, про екуменічну ситуацію в Україні. Пані Брінк цікавилася стосунками і способом співпраці в контексті Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

Насамкінець Предстоятель УГКЦ підкреслив, що Україна, зокрема католики України, очікують приїзду Папи й сподіваються, що цей візит відбудеться якнайшвидше.

Департамент інформації УГКЦ
Фото: U.S. Embassy in Ukraine

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next