АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ зустрівся із міністром закордонних справ України

Середа, 08 лютого 2017, 12:17
7 лютого 2017 року Божого відбулася зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з міністром закордонних справ України паном Павлом Клімкіним на прохання останнього.

На початку зустрічі міністр висловив високу оцінку та вдячність нашій Церкві за те, що вона всебічно, усіма своїми структурами підтримує в міжнародному вимірі Українську Державу. Він також належно оцінив співпрацю між дипломатичними службами нашої Церкви і Української Держави.

Під час зустрічі обговорили найважливіші виклики, які стоять сьогодні перед Україною у сфері міжнародних стосунків. В результаті зустрічі було узгоджено план подальшої співпраці між Українською Греко-Католицькою Церквою та Міністерством закордонних справ України задля належного обстоювання на міжнародному рівні національних інтересів нашої Вітчизни.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next