АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ закликає цієї суботи помолитися за загиблих у війні росії проти України

П'ятниця, 11 березня 2022, 20:42
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав закликає священнослужителів і вірних Церкви в суботу, 12 березня, помолитися за полеглих захисників України, а також всіх невинно вбитих у війні росії проти України, зокрема тих, кого поховано у братських могилах без християнської молитви і похорону.

«Ми бачили масові вбивства в оточеному Маріуполі. Це місто, яке було засноване грецькою громадою як місто Марії, перетворилося тепер на кладовище для десятків, тисяч людей. Ми бачили кадри бомбардування пологового будинку, а також масових поховань, братських могил, у які складають сотні бездиханних тіл. Ми сьогодні на весь світ кажемо: "Ні" масовим вбивствам в Україні!» – сказав Предстоятель у ранковому воєнному зверненні 10 березня.

Глава УГКЦ зазначив, що з часів нацизму і сталінських репресій Україна ще не бачила таких масових поховань і братських могил людей без пошани, без християнської молитви.

А міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що станом на 10 березня «російські інтервенти вбили більше цивільних українських громадян, ніж загинуло в бою наших військових з усіх структур сектору оборони».

Саме тому Блаженніший Святослав звертається до світової української громади, усіх єпископів і священників УГКЦ із закликом донести правду про геноцид українського народу до світової громадськості і молитися за упокій душ невинно вбитих.

«В усіх наших церквах я закликаю відслужити заупокійні богослужіння за тих, кого поховано в братських могилах без християнської молитви і похорону», – сказав Глава УГКЦ.

Пригадуємо, на суботу, 12 березня, за юліанським календарем припадає перша субота Великого посту, за григоріанським – друга.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next