АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ вручив послу України при Апостольській столиці медаль митрополита Андрея Шептицького

Вівторок, 13 жовтня 2015, 13:22
11 жовтня Блаженніший Святослав вручив медаль митрополита Андрея Шептицького п. Тетяні Іжевській, послу України при Апостольській Столиці. Так Глава УГКЦ відзначив діяльність українського дипломатичного відомства та подякував послу за добру співпрацю.

Вручення медалі відбулося одразу після Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди Першого з’їзду української молоді в Італії та посвячення пам’ятника святому Володимиру Великому на території собору Святої Софії. Блаженніший Святослав наголосив, що п. Тетяна та її відомство зробили багато для того, щоб в Апостольській столиці знали правду про події в Україні та вживали відповідних заходів та відновлення мирного життя в нашій країні. Він, зокрема, пригадав про дипломатичні зустрічі з представниками дипломатів з різних країн, організовані у світлі останніх подій в Україні. Посол України зізналася, що не очікувала такої високої оцінки своєї діяльності та подякувала Главі УГКЦ за його служіння українському народу.

Додамо, що медаль митрополита Андрея Шептицького була виготовлена з нагоди ювілею 150-річчя з дня його народження та є відзнакою за працю для добра українського народу. 

Прес-служба товариства “Свята Софія”

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next