АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав сестру Софію Лебедович з ювілеєм богопосвяченого життя

Середа, 17 червня 2020, 19:55
Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав привітав сестру Софію Лебедович, генеральну настоятельку Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, з 50-річчям богопосвяченого життя.

«У цьому листі особисто та від імені владик Синоду Єпископів УГКЦ прагну щиро привітати Вас із золотим ювілеєм – 50-річчям богопосвяченого життя», - мовиться у привітанні.

Насамперед Предстоятель УГКЦ висловив подяку монахині за те,  що впродовж свого життя вона смиренно, за прикладом Пречистої Діви Марії, та в повній довірі до Бога служила Богові та Його святій Церкві.

«Святкування Вашого ювілею – це благословення для всіх нас, бо є свідченням великої Божої любові до нашої Церкви та сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Через молитву та активне служіння в лоні Згромадження, а його за ці роки було чимало: проведення формаційних курсів сестер, молоді та родин, плідна участь у Капітулі польсько-українського поєднання, праця в провінції як секретарки, дорадниці, економки та настоятельки провінції Матері Божої Неустанної Помочі – ви свідчили про Христа, який живе у Вашому серці», - йдеться у тексті привітання.

«Докладаючи чимало зусиль, Ви покликали до життя Екуменічний дім соціальної допомоги у Пралківцях (поблизу Перемишля в Польщі), який виконує служіння найбільш незахищеним – особам літнього віку і тим, що у великій потребі. З Божої волі та Його благословення Ви стали генеральною настоятелькою одного із найбільших і найактивніших згромаджень нашої Церкви, яке втішається в народі повагою і любов’ю. Бог дає дари, а вже від нас, людей, залежить, як ми їх втілимо в життя. Ви свої дари не тільки не змарнували, а й рясно примножили і тепер ними служите для тих, хто повірений Вашому проводу та молитовному захисту», - додає він.

«Нехай милосердний Господь за молитвами Його Пречистої Матері щедро Вас благословить та сповнить Вас великою ревністю, щоб жити як «нове створіння» у Христі. Хай Божа любов завжди дає вам силу й наснагу ніколи не втомлюватися, щоб свідчити про життя у воскреслому Христі. Хай Ваша небесна покровителька та співзасновниця Вашого Згромадження, блаженна Йосафата, буде для Вас ревною молільницею в усіх ваших потребах. Складаючи Богу подяку, віддаю все Ваше життя і служіння, яке хай буде мирним і повним Божих дарів, під молитовну опіку всіх святих української землі», - побажав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next