АКТУАЛЬНО

Фестиваль Вітер на-Дії 2022 відбудеться у Кракові

П'ятниця, 15 липня 2022, 13:14
17-18 вересня в польському Кракові зустрінеться українська молодь з України та різних країн Європи, щоб бути разом, молитися, дискутувати і творити майбутнє своєї країни.

Про це повідомляється на сторінці фестивалю у фейсбуку.

«Через війну сотні тисяч молодих українців опинилися за межами Батьківщини в багатьох дружніх країнах, містах і родинах. Але нам дуже важливо бути разом, – йдеться у повідомленні. – Ми зустрінемося на два дні, щоб знову відчути силу нашого українського духу. Ці два дні подарують кожному учаснику велику порцію надії та дадуть розуміння, що, незалежно від обставин, кожна і кожен із нас вже зараз може творити велике майбутнє своєї омріяної України».

Вітер на-Дії, запевняють організатори, знову буде якісним і цікавим з молитвою, десятками відомих гостей, дружніми дискусіями, несподіваними зустрічами та якісною музикою.

Організатором фестивалю є Комісія УГКЦ у справах молоді.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next