Чернівецька чудотворна ікона отримала особливий статус від Папи
Понеділок, 13 серпня 2018, 10:16 Чудотворна ікона Матері Божої «Надія безнадійним» перебуває у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у Чернівцях. Із липня ікона отримала особливий статус: Папа Римський Франциск надав їй повний відпуст. Тож тепер усі, хто молиться перед Матір’ю Божою Чернівецькою, отримуватимуть прощення гріхів. Але для цього є кілька умов.-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Біля Чернівців при парафії УГКЦ постав новий парафіяльний будинок
- Для дружин священників Чернівецької єпархії провели реколекції
- Духовенство Чернівецької єпархії поглибили свої знання у сфері управління парафією
Упродовж багатьох років до цієї ікони приїжджають люди з різних міст, сіл і навіть країн. Ікона «Надія безнадійним» прославилася тим, що завдяки їй багато пар отримують зцілення від безпліддя.
З огляду на ці та інші чудесні приклади в березні цього року Єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич) надіслав спеціального листа-прохання до Ватикану. А на початку липня прийшла відповідь.
У листі з Рима, зокрема, ідеться: «Для збільшення релігійності вірних та для спасіння душ, силою повноважень, наданих їй Святішим Отцем Франциском за Божим провидінням Папою, на уважні прохання, представлені Його Преосвященством Йосафатом (Мощичем), Єпископом Чернівецьким, із небесних скарбів Церкви милостиво уділяється та надається можливість отримати всім вірним та кожному зокрема повний відпуст та прощення усіх гріхів у катедральному храмі Чернівців Успіння Пресвятої Богородиці. Відпуст також можна жертвувати як надолуження за душі вірних, що перебувають в чистилищі…».
«Відпуст - це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта у сповіді, - пояснює владика Йосафат. - Часто люди, висповідавшись із тяжких гріхів, забувають, що їх треба ще й виправляти. Звичайно, краще це зробити тут, на землі, ніж вже в іншому житті, у вогні чистилища, нести за них покуту. Так ось, повний відпуст, який людина отримує, це, властиво, не що інше, як те, що загладжується ця тимчасова кара чи покута, яку людина ще мала би тут, за цього життя, понести».
Відпуст уділятиметься прочанам кожної третьої суботи місяця під час нічних молитов-чувань (початок о 21:00), які традиційно відбуваються в катедральному соборі, а також у всі Марійські свята, на Святого апостола Юди Тадея і Стрітення Господнього.
Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.cv.ua
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»