АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав вручив архиєпископові Клаудіо Ґуджеротті пам’ятний дар від УГКЦ

Субота, 05 вересня 2020, 12:03
У п’ятницю, 4 вересня 2020 року, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у супроводі Секретаря Синоду Єпископів владики Богдана Дзюраха та його заступника о. Андрія Хім’яка відвідав Апостольську нунціатуру в Києві, щоб особисто передати архиєпископові Клаудіо Ґуджеротті пам’ятний дар від Української Греко-Католицької Церкви — портрет владики Клаудіо, авторства відомого українського художника Юрія Нікітіна. Під час зустрічі та вручення пам’ятного дару був також Секретар Апостольської нунціатури монсеньйор Себастіано Санна.

При цій нагоді відбулася сердечна розмова, під час якої архиєпископ Клаудіо пригадав вагомі події, що відбулися в історії України за час його перебування на посаді Апостольського нунція та підкреслив цінність співпраці і підтримки, яку він відчував впродовж усіх цих років з боку Української Греко-Католицької Церкви.

Він, зокрема, подякував Блаженнішому Святославу за те, що той сприяв призначенню на служіння в Апостольській нунціатурі «найкращих з-поміж греко-католицьких сестер, які створювали в домі родинну атмосферу та привносили східного духа до духовності усіх його мешканців та гостей», зазначивши, що йому завжди залежало на тому, щоб в «Домі Папи», яким є його представництво в Україні, «відчувалося дихання обох церковних католицьких традицій».

Вдячним словом владика Клаудіо згадав також компетентне і жертовне служіння отця Максима Рябухи, СДБ, який виконував служіння перекладача та часто супроводжував Апостольського нунція в його поїздках Україною, зокрема на окуповану частину Донбасу.

А Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви наголосив на важливості співпраці з Представником Святішого Отця щодо захисту прав і свобод віруючих УГКЦ на окупованих територіях, а також підтримку Апостольського престолу в подоланні наслідків російської агресії проти України. Співрозмовники обмінялися думками щодо подальшого розвитку подій в Україні та у Східній Європі загалом.

Блаженніший Святослав побажав владиці Клаудіо повноти дарів Святого Духа в подальшому служінні та запевнив про молитву за нього та за його служіння у Великій Британії. «Хоч би де у світі ви були, всюди зустрінете приязних і вдячних вам українців, вірних нашої Церкви, а двері нашого дому в Україні залишаються завжди відчиненими для вас», — зазначив наприкінці розмови Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next