АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав освятив паски для українських воїнів

П'ятниця, 22 квітня 2022, 08:09
21 квітня, у Великий четвер, на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив паски та інші великодні страви для українських військових.

Привітання від Предстоятеля УГКЦ та освячені паски воїнам передадуть військові капелани, які цього року чисельно зголосилися відвідати наших захисників на Великдень. Групи військових душпастирів, за координацією Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, виїхали на великодні візити по всьому українському фронті.

«Сьогодні, як ніколи, український захисник – це той, у чиїх руках наше сьогодення і майбуття. І сьогодні, як ніколи, він потребує підтримки Христа воскреслого. Тому цю звістку про Божу перемогу  над смертю, про перемогу Христа, про Його воскресіння, саме капелани сьогодні покликані рознести по всій українській землі, зраненій війною, засмученій смертю і горем, але якій ніколи не бракувало надії. А військовий капелан – це завжди свідок надії!» – наголосив о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Департамент військового капеланства
Патріаршої курії УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next