БФ «Карітас-Київ» надає допомогу понад тисячі осіб, вимушено переселених зі Сходу України
Понеділок, 24 листопада 2014, 12:47 БФ «Карітас-Київ» надає допомогу вимушено переселеним людям зі Сходу України та Криму. За досить короткий час вдалося досягти великих результатів - допомогу отримало понад тисячу осіб.-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав перше місце в номінації «Благодійність в соціальній сфері»
- «Карітас-Київ»: «Подяк від людей дуже багато і ми плачемо з ними щодня»
- БФ «Карітас-Київ» розпочинає програму для волонтерів
П’ятсот п’ятдесят п’ять осіб отримали грошову допомогу на продукти харчування, теплі речі та на оплату оренди житла. Окрім цього, ще понад півтисячі осіб отримали допомогу гуманітарними речами, одягом, взуттям, продуктами, засобами гігієни, засобами реабілітації (інваліді візки, ходунки, палички тощо). Допомога надавалася як у Карітасі, так і в інших місцях проживання переселенців. Ведеться співпраця із державними органами та іншими фондами і організаціями з метою надання широко масштабнішої допомоги ще більшій кількості осіб, - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».
В умовах військових дій на Сході України кількість переселенців невпинно зростає. Станом на початок листопада, за даними ООН, кількість вимушено переселених в Україні сягає понад 450 тис. осіб. Завдяки оперативній та професійній праці соціальних працівників БФ «Карітас-Київ», вдається допомогти особам, що покинули свої домівки на Сході України, у Криму та переїхали до столиці, і забезпечити базові потреби в харчуванні, теплому одязі та оплаті за оренду житла. В умовах складних військово-політичних подій в Україні, працівники «Карітасу» плідно працюють задля досягнення спільної мети – допомогти та підтримати кожного, хто потребує допомоги, та разом навчитися жити в нових реаліях життя.
Проект «Допомога вимушено переселеним зі Сходу України та Криму» фінансується міжнародною благодійною організацією «Карітас» Німеччини та реалізується в десятьох містах України. Проект спрямований на допомогу для найбільш незахищених верств населення, що виїхали з територій дії АТО та Криму. Інваліди, пенсіонери, самотні матері та багатодітні сім’ї мають змогу протягом п’яти місяців отримувати фінансову допомогу та підтримку.
«В рамках проекту «Допомога вимушено переселеним зі Сходу України та Криму» при Благодійному фонді «Карітас-Київ» ми кожного дня приймаємо та надаємо людям різносторонню допомогу. Крім матеріальної допомоги, що ми маємо можливість надавати стараємось вислухати кожного та поділитися із людьми теплом людяності. Саме за таке тепле відношення ми частіше чуємо слова подяки, аніж за матеріальну допомогу, - говорить соціальний працівник Карітасу Кочубей Алла.
«Найважче в допомозі, яку ми надаємо це те, що ми просто не маємо можливості допомогти матеріально усім людям, що до нас звертаються. У зв’язку із ситуацією, що склалася в нашій державі, по допомогу до нас звертаються масово люди, які змушені переселитись на невизначений строк зі сходу України та Криму. Кожна така людина, яка до нас звертається, це окрема історія і, як правило, ця історія наповнена гіркоти поневірянь та горя. Від держави такі люди отримують мізерну допомогу, а вижити, коли ти втратив власне житло, роботу чи навіть членів сім’ї, погодьтесь, зовсім нелегко» - розповідає працівник Карітасу Корбеляк Анатолій.
«Коли я дізналася про надання допомоги Карітасом, то одразу зателефонувала за більш детальною інформацією і отримала вичерпну відповідь. Згодом зібрала відповідні документи і приїхала до офісу "Карітас-Київ". Я була вражена теплим прийомом та увагою, з якою мене вислухали. Оформлення документів було дуже швидким, працівники проекту також запропонували скористуватися гуманітарним одягом, що знаходиться в приміщенні "Карітасу". Я та моя родина надзвичайно вдячні за допомогу і бажаємо подальшого натхнення тим, хто займається цією великою справою,» - розповіла Юлія самотня мати трьох дітей, переселенка зі сходу України.
БФ «Карітас-Київ» дякує всім, хто допомагає у допомозі переселенцям та просить допомоги, хто може її надати. Разом зможемо допомогти ще більшій кількості.
Прес-служба БФ «Карітас-Київ»
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»