АКТУАЛЬНО

Екзархи Донецька та Харкова про служіння в регіоні, охопленому бойовими діями

Неділя, 22 лютого 2015, 19:59
Владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, уже вдруге прибув до Рима в рамках прощі до Апостольських порогів. Сім років тому він побував тут ще як Екзарх Донецько-Харківський. Пригадаємо, що торік цю адміністративну церковну структуру було розділено на дві, виокремивши з її території Харківський екзархат, який очолив владика Василь (Тучапець).

Ми запросили ієрархів, один з яких очолює екзархат, охоплений бойовими діями, розповісти про стан очолюваних ними спільнот і про те, як Церква на цих теренах намагається давати відповідь на душпастирські та гуманітарні виклики, пов’язані з трагічною ситуацією на Сході України.

Владика Степан насамперед розповів про розвиток екзархату, який був перерваний початком збройного протистояння. Крім того, мова йшла про душпастирство в умовах війни та про надавання гуманітарної допомоги, про служіння «Карітасу» в Донецьку:

Владика Василь розказав про становлення новоствореної церковної структури на Північному Сході України та про соціальне й капеланське служіння, яке намагаються звершувати місцеві священики, незважаючи на ще незначну їх кількість:

 

uk.radiovaticana.va

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next