АКТУАЛЬНО

Тиждень вшанування пам’яті величних постатей України в ефірах телеканалів

АНОНССубота, 05 листопада 2016, 11:10
У перші дні листопада український народ згадує і молиться за визначних постатей і героїв української історії. В особливий спосіб віддаємо шану особам, котрі своїм життям відкривали шлях для багатьох поколінь та долучилися до побудови Української Держави і Церкви.

Першого листопада 2016 року з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, прес-служба Львівської архиєпархії у співпраці з БО «Українська Кіно Ініціатива» розпочне медійний тиждень вшанування пам’яті величних постатей України. В ефірах українського телебачення з’являться документальні фільми, присвячені історії Церкви.

Зокрема, 31 жовтня відбудеться показ фільму «Спадщина Андрея Шептицького» на телеканалі ТРК «Львів» (початок о 10:30), а 1 листопада на телеканалах «Перший Західний» (об 11:45, 15:45, 02:00) і «Живе ТБ».

2 листопада розпочнеться показ документального фільму «Йосип Сліпий: молитва за Україну» в ефірах телеканалів «Перший Західний» (о 10:45, 17:40, 02:00), ТРК «Львів», «Живе ТБ».

3 листопада документальний фільм «Володимир Стернюк: служіння в підпіллі» розповість про героїчну боротьбу і життя Української Церкви в часи радянського переслідування. Про життя Церкви в підпіллі та її провідників можна буде дізнатись на «Першому Західному» (о 14:40, 22:35, 02:00), «Живе ТБ».

4 листопада глядачі телеканалів «Перший Західний» (о 17:00 та 02:00), ТРК «Львів» (16:30) і «Живе ТБ» зможуть ще раз зануритися в спогади про період розпаду Радянського Союзу та виходу УГКЦ із підпілля. Документальний фільм «УГКЦ: невідомий літопис» – про події, що були чинниками для створення українським народом своєї незалежної держави.

5 листопада відбудеться прем’єрний показ на українському телебаченні документального фільму про військового капелана УПА – «Отець Кадило». Прем’єра – в ефірах телеканалів «Перший Західний» (о 13:10, 22:40, 02:00), «Живе ТБ. Додамо, що 6 листопада в ефірі ТРК «Львів» буде повторний показ деяких із вищезазначених фільмів, про час їх трансляції можна дізнатися в анонсах телеканалу.

Протягом цих днів в ефірі «5 каналу», «НТА», «Перший Західний», «Живе ТБ» і ТРК «Львів» транслюватиметься серія відеороликів «Молитва про Божу Мудрість», натхненна текстом молитва праведного митрополита Андрея (Шептицького).

Завершиться медійний захід прем’єрним показом фільму «Милосердя Двері», який відбудеться у день завершення Року Божого милосердя в Католицькій Церкві – 20 листопада 2016 року. Варто пригадати, що 2016 рік Святіший Отець Франциск проголосив Роком Божого милосердя.

Прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next