АКТУАЛЬНО

7-15 липня у Польщі відбуватиметься Синод Єпископів УГКЦ 2022 року

АНОНСЧетвер, 07 липня 2022, 10:00
7-15 липня 2022 року в Перемишлі (Польща) відбуватиметься Священний Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 2022 року.

Головною його темою буде «Синодальність і соборність: досвід УГКЦ».

Напередодні, 6 липня, о 18:00 відбудеться Молебень до Святого Духа, відтак присяга владик, технічного персоналу та інших учасників Синоду і перенесення книги Святого Євангелія до залу засідань.

7 липня о 10:00 – Архиєрейська Божественна Літургія в катедральному соборі Святого Івана Хрестителя, прочитання Декрету та урочисте відкриття Синоду Єпископів 2022 року.

Пригадуємо, Декрет про скликання Священного Синоду Єпископів УГКЦ Блаженніший Святослав видав 16 травня 2022 року.

До участі в Синоді запрошені всі єпископи Української Греко-Католицької Церкви, які силою церковного права та своєї присяги мають невідкладний обов’язок брати в ньому участь. Сердечно запрошені і єпископи-емерити, члени Священного Синоду.

Як відомо, Синоди Єпископів УГКЦ у 2020 та 2021 роках, з огляду на пандемію коронавірусу, проходили в режимі онлайн.

У 2022 році Синод Єпископів було заплановано провести в Києві. Однак у зв’язку з воєнними діями місце проведення було змінено на Перемишль.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next