АКТУАЛЬНО

Папа Франциск благословив членів Синоду УГКЦ на плідну роботу

Понеділок, 31 серпня 2015, 12:58
Як Папський представник в Україні, маю честь і радість висловити від імені Його Святості Папи Франциска найкращі побажання повного успіху обговорень Синоду Української Греко-Католицької Церкви.

Про це сказав Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, звертаючись до владик УГКЦ під час першого робочого засідання Синоду Єпископів УГКЦ.

Апостольський нунцій зауважив, що цього року Синод відбувається після Собору УГКЦ, присвяченого темі «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». З цього приводу він сказав: «Незважаючи на всі зміни, що відбуваються у світі, - урбанізація, мобільність, перенасичення технікою і так далі, святиня зі священиком та спільнотою залишається безпечним портом, пристанню, також і посеред страждань, що для улюбленої України не виключає навіть жорстокої агресії».

На завершення свого виступу Архиєпископ Томас передав усім членам Синоду благословення Святішого Отця Франциска, Папи Римського.

 

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next