АКТУАЛЬНО

Митрополит Василь благословив початок навчального року в Тернопільській духовній семінарії

Понеділок, 31 серпня 2015, 13:04
Навчальний рік у Тернопільській духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого (селище Велика Березовиця) розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Василь (Семенюк), Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, 29 серпня.

Участь у святкуванні взяли ректор семінарії о. Іван Римар, віце-ректори о. Володимир Ковалковський та о. Михайло Пастух, префекти, духівники, викладачі семінарії, батьки та гості свята.

Урочистості розпочалися на подвір’ї семінарії, де брати 1-го курсу, одягнені у вишиванки, очікували прибуття Архиєпископа Василя. Відтак усі вирушили процесійним походом до парафіяльної церкви Вознесіння Господнього на Святу Літургію.

У пастирському слові до присутніх у храмі владика Василь наголосив на високій гідності та відповідальності священика і закликав батьків молитися та постити за своїх синів та їхнє покликання. Першокурсників закликав зростати у вірі, старанно працювати, добре вчитися та багато молитися. 

По завершені богослужіння брати 7-го курсу провели урочисту академію відкриття нового навчального року та виконували духовні пісні, а нові студенти склали присягу навколо хреста, обіцяючи вірно служити Христові та своєму народові.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next