Друга серія вебінарів УГКЦ буде присвячена біоетиці
Четвер, 28 жовтня 2010, 18:28 У вівторок, 2 листопада, о 12.00, УГКЦ розпочинає серію вебінарів з біоетики. Перший онлайн-семінар на тему: «Історія і причини виникнення біоетики» проведе о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету. Веб-семінари з біоетики відбуватимуться двічі на місяць. Тема наступного вебінару – «Види пренатальної діагностики та її етична оцінка». Про час його проведення буде повідомлено додатково.
У вівторок, 2 листопада, о 12.00, УГКЦ розпочинає серію вебінарів з біоетики. Перший онлайн-семінар на тему: «Історія і причини виникнення біоетики» проведе о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.
Веб-семінари з біоетики відбуватимуться двічі на місяць. Тема наступного вебінару – «Види пренатальної діагностики та її етична оцінка». Про час його проведення буде повідомлено додатково.
Усіх зацікавлених просимо з власної скриньки надіслати на адресу [email protected] лист із назвою: Реєстрація на Webinar. У листі потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару ви отримаєте на свою електронну адресу посилання для підключення. Лінк буде активний не раніше ніж за 20 хвилин до початку вебінару. Вебінар триватиме біля години.
Автор вебінару з біоетики є відомим фахівцем з цієї царини морального богослов’я. Серед академічних зацікавлень о. д-ра Ігоря Бойка є сучасні моральні та біоетичні питання – допоміжні репродуктивні технології та їхня моральна оцінка, етичність використання пренатального обстеження, аборти та евтаназія, стовбурові клітини та їх використання у медицині, етичні критерії трансплантації органів та проблематика суїциду.
Отець Ігор Бойко у 2006 році здобув науковий ступінь доктора морального богослов’я у Лятеранському університеті, Вищому інституті морального богослов’я, Академії св. Альфонса у Римі (Італія), де в 2002 році також отримав ліценціат з морального богослов’я. Свої філософські студії науковець розпочинав у Папському урбаніанському університеті у Римі в 1995 році, а в 2000 році здобув перший науковий ступінь з богослов’я у Папському григоріанському університеті.
Нагадаємо, що проект вебінарів в УГКЦ розпочався у червні цього року серією семінарів з історії Церкви. Перший онлайн-семінар на тему «Єдність між православними і греко-католиками у богословській візії Патріарха Йосифа (Сліпого)» провів директор Інституту історії Церкви Українського католицького університету о. д-р Андрій Михалейко. Архівну версію першого вебінару можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-06-29.avi (37:05 хв., 26 Мб).
Другий вебінар УГКЦ провів о. Тарас Бублик. Тема онлайн-семінару – «Легалізація УГКЦ у контексті міжконфесійних взаємин в Україні (1988-1991рр.)». Його можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-07-12.avi (35:51 хв., 24,8 Мб).
З листопада 2010 року вебінари з історії Церкви також будуть проходити регулярно і відбуватимуться двічі на місяць. 9 листопада о 15.00 відбудеться вебінар на тему: «Митрополит Шептицький і питання єдності Церков». Його проведе о. д-р Андрій Михалейко. Про реєстрацію на цей вебінар ми повідомимо додатково.
Довідка. Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.
Департамент інформації УГКЦ
Запрошуємо обговорити цю тему на офіційному форумі УГКЦ
ОСТАННІ НОВИНИ
«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня
«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...
- Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
- «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
- Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
- «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни
- «Бог йому дав серце і душу українського народу»: відбулася щорічна проща до Прилбичів з нагоди уродин митрополита Андрея Шептицького
- Глава УГКЦ: «Я горджуся українськими патріотами, які без найменшої краплі ненависті готові захищати своє»
- Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
- Глава УГКЦ у 155-й день війни: «Помолімося, щоб не втратити скарбу віри князя Володимира»
- Блаженніший Святослав у День державності України: «Наша Держава – це для нас питання життя або смерті»
- Глава УГКЦ у 154-й день війни: «Нехай Господь Бог прийме у свої вічні обійми журналістів, які віддали за правду своє життя в Україні»
- Глава УГКЦ у 153-й день війни: «Принесімо наш біль перед Боже обличчя і будьмо певні, що Він нас вислухає»
- Глава УГКЦ у 152-й день війни: «Помолімся молитву заступництва за наших воїнів»
- «Віруюча людина не може бути байдужою, коли бачить страждання іншої людини», – владика Богдан Дзюрах
- «Серед нашого страждання творімо простір для прояву Божої всемогутності», – Глава УГКЦ у 6-ту неділю після П’ятдесятниці
- Глава УГКЦ у 151-й день війни: «Російське віроломство ми перемагаємо силою любові до нашої Батьківщини»