АКТУАЛЬНО

Понад сто родин внутрішньо переміщених осіб у Броварах отримали продуктові набори від «Мудрої справи»

Понеділок, 30 травня 2022, 14:02
У суботу, 28 травня, понад сто родин внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Броварах, отримали продуктові набори від Патріаршої фундації «Мудра справа». Всі переселенці - із районів бойових дій на сході України. Суботнього ранку люди прибули до храму Трьох святителів УГКЦ, де на них очікували священники і волонтери.

До парафії прибуло дві тонни продуктів. Один продуктовий набір розрахований для двох осіб на тиждень. До нього входить 15 різних продуктів: борошно, олія, цукор, чай, крупи, макаронні вироби, різні консерви, пастеризоване молоко та інше. Загальна мага пакунка – 11 кг.

На початку до всіх потребуючих звернувся о. Олег Панчиняк, настоятель парафії. Священник наголосив на тому, що ця благодійна допомога реалізується із благословення Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава та за старанням патріаршого економа о. Любомира Яворського. «Мудра справа» формує продуктові набори на кошти українців з усього світу, які хочуть послужити постраждалим від війни.

Відтак відбулася спільна молитва за жертводавців. «У такий спосіб ми хотіли подякувати Богові та всім людям, які не є байдужими до людського горя», – наголосив о. Олег.

Одна із переселенок з Ізюмського району на Харківщині розповіла, що в цій війні втратила чотирьох своїх рідних. Допомогу, яку вона отримала, стала для неї вагомим дарунком, адже «на мінімальну пенсію, не маючи ніяких додаткових засобів, прожити важко».

Див. також: «Мудра справа»: підтримка постраждалих від війни за допомогою продуктових наборів

Слід відзначити, що внутрішньо переселені особи у Броварах мають свою вайбер-групу, тому оперативно вдалося всіх повідомити. Завдяки злагодженій роботі волонтерів і священників допомогу роздали швидко і в дружній атмосфері.

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next