АКТУАЛЬНО

У Гошеві провели реабілітацію бійців АТО

П'ятниця, 05 серпня 2016, 11:48
У Гошівському монастирі сестер Пресвятої родини від 25 до 31 липня провели духовно-психологічне розвантаження для бійців, які повернулися із зони бойових дій та їхніх дружин, організоване Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я.

В атмосфері добра, співпраці та єдності проходив кожний день. Учасники реабілітації мали змогу духовно відновитися, пізнати один одного та стати однією великою родиною. Кожний день був наповнений цікавими і хвилюючими моментами, які кожен відчував та переживав у свій особливий спосіб. Розмови з духівниками і психологами проходили в простій і невимушеній атмосфері. Зустріч з чудовою майстринею та створення патріотичних магнітів з природних матеріалів надихала творити.

Вечір патріотичної пісні під звуки гітари, молитва в каплиці за Україну в особливий спосіб додали сили, скріпили та збагатили кожного з нас. Захоплююча подорож в гори на трамваї та похід в унікальний сучасний музей «Центр спадщини» – так ми провели цей незабутній час у дружній спільноті.

Повідомив о. Ярослав Рохман

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next