АКТУАЛЬНО

У Донецькому екзархаті освятили нову каплицю

Понеділок, 06 липня 2020, 16:42
5 липня 2020 року Божого, у день свята Матері Божої Неустанної Помочі, владика Степан Меньок, екзарх Донецький, звершив освячення каплиці в місті Кам’янському Дніпропетровської області.

Під час Божественної Літургії з Чином освячення з владикою Степаном співслужив отець Михайло Неїжмак, настоятель новозбудованої каплиці Матері Божої Неустанної Помочі, священники Дніпропетровського деканату УГКЦ, а також представник РКЦ отець Адам. 

У проповіді архиєрей, зокрема, наголосив: «Одного разу, коли ми посвятили храм, я сказав: «Звершилось!» - і дехто провів таку аналогію. Те саме сказав Ісус Христос, коли вмирав на хресті. Що спільного в тому, що звершилася тут будова храму і звершилася смерть Ісуса? Таке звершення відбуватиметься тут, на престолі! Тут, на престолі, Христос вмирає і воскресає, і ми в причасті приймаємо воскреслого Христа!»

Наприкінці Богослужіння була зачитана грамота владики Степана, згідно з якою отець Михайло Неїжмак удостоюється права носити золотий хрест.

Слід відзначити, що парафія Матері Божої Неустанної Помочі в місті Кам’янському заснована в жовтні 2016 року.

Пресслужба  Донецького екзархату УГКЦ


ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next