АКТУАЛЬНО

При митрополичому соборі в Івано-Франківську розпочав роботу центр вакцинації

П'ятниця, 19 листопада 2021, 20:59
18 листопада в Івано-Франківську при архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового розпочав свою роботу п’ятий міський центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

З самого ранку на подвір’ї собору зібралося близько пів сотні містян для того, щоби отримати щеплення від коронавірусу. Вакцинує бригада медиків з Богородчан. Медики розповіли, що поки що мають 90 доз вакцини Pfizer, 20 AstraZeneca та 40 Coronavac.

Процедура щеплення відбувається з дотриманням усіх санітарних та карантинних норм: осіб пропускають по одному, в приміщенні опитують про стан здоров‘я, про перенесення першої дози вакцини, вимірюють сатурацію та вакцинують.

Усі охочі можуть щепитися в приміщенні собору (бічний вхід зі сторони ротонди, майдан Шептицького, 22) з 10:00 до 16:00 усіма доступними видами вакцини: AstraZeneca, Coronavac, Comirnaty/Pfizer.

Додамо, що Центр вакцинації при митрополичому соборі Воскресіння Христового запрацював з благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина, який закликав представників духовенства та вірних ретельно та бережно ставитися до свого здоров'я.

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії
ugcc.if.ua

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next