АКТУАЛЬНО

«Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків – і тільки об’єднані», – митрополит Володимир Війтишин на зустрічі з волонтерами

Субота, 05 березня 2022, 18:52
У четвер, 3 березня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин зустрівся з волонтерами Архиєпархіального антикризового центру. Владика звернувся до присутніх зі словами підтримки та втіхи.

«Війна – це велика біда, нам всім разом потрібно вижити. У нас не так страшно, як нам здається, а на Сході дійсно йде війна. Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків – і тільки об’єднані. Ми – сильний тил. Армія стає могутнішою, коли воїн нагодований, має ліки, відповідну одежу. В цей час кожному потрібно робити те, що ми найкраще вміємо».

Митрополит зазначив, що військові теж повинні бути на своїх місцях: «Сьогодні військкомати переповнені та беруть тих, хто справді підготовлений. Дякувати Богу, що наше керівництво береже життя наших людей, чоловіків, молоді».

В особливий спосіб архиєрей подякував усім волонтерам, працівникам курії та семінаристам, які невтомно працюють в Архиєпархіальному антикризовому центрі та підбадьорив усіх. «Завдяки вашій праці десь в Маріуполі хтось вже не залишився голодним. Тож ще більше хочу запросити працювати разом. Ті, хто відчуває себе українцем, має святий обов’язок бути разом».

Усім присутнім владика розповів про те, що весь світ піднявся за Україну, додавши: «В цьому випадку ми маємо велику підтримку, щоб ми перемогли, і щоб Україна вже скоро увійшла до Європейського Союзу».

Архиєрей наголосив на тому, що хотів побачити усіх присутніх та подякувати.

«Закликаю вас до розуміння, що буває непростим, але необхідним кроком, – продовжив архиєрей, – з нашого боку ми робимо все, що можемо. Ставимося один до одного як брат до брата – це наша непереможна сила».

На завершення зустрічі всі спільно помолилися за мир в Україні і заспівали «Боже, великий, єдиний».

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next