АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ та очільник ПМВ провели онлайн-зустріч зі священниками із 17 країн світу

Четвер, 04 листопада 2021, 12:22
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав і голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус провели онлайн-зустріч із греко-католицькими священниками, які служать у 17 країнах світу, де немає ієрархічних структур УГКЦ. На зустрічі йшлося про особливості душпастирства в умовах постковідного світу та підготовку до Патріаршого собору на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

У відеоконференції взяли участь 60 священників з Іспанії, Португалії, Австрії, Угорщини, Естонії, Литви, Латвії, Словаччини, Румунії, Ізраїлю, Греції, Кіпру, Молдови, Казахстану, Росії і Об'єднаних Арабських Еміратів, а також представники ПМВ о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин і о. Роман Ільницький.

На початку Блаженніший Святослав розповів про Посинодальне послання єпископів УГКЦ, яке безпосередньо стосується служіння, оскільки йдеться про душпастирське навернення. Цим документом Синод підсумовує свою піврічну працю.

Глава УГКЦ повідомив, що проведення Патріаршого Собору «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» заплановане на 2023 рік. «Для цього слід зробити "ревізію" обраних і призначених соборових делегатів, бо ми хочемо почути всіх, особливо вірних, які перебувають за межами Батьківщини», – зазначив архиєрей.

Відтак священники поділилися власним досвідом служіння в умовах карантину і розповіли про особливості душпастирства в країнах їхнього перебування.

Наприкінці онлайн-зустрічі владика Степан подякував усім учасникам за можливість поспілкуватися і всіх почути та за можливість творити онлайн спільноту в такий непростий час.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами ПМВ УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next