АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав з єпископами УГКЦ бере участь у Зустрічі східних католицьких єпископів Європи

Неділя, 05 вересня 2021, 15:45
5 вересня 2021 року в Будапешті (Угорщина) розпочалася Зустріч східних католицьких єпископів Європи. Цьогорічна зустріч, темою якої є «Євхаристія і синодальність», відбувається в рамках Міжнародного євхаристійного конгресу.

На інавгураційній сесії, яку відкрив архиєпископ Гайдудорозький Фiлiп Кочиш, виступили: архиєпископ Естергомський-Будапештський кардинал Петер Ердьо, президент Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) кардинал Анджело Баньяско, Апостольський нунцій в Угорщині Майкл Огаст Блум та інші.

Під час дискусії Блаженніший Святослав розповів про літургійне життя Української Греко-Католицької Церкви в часи COVID-19. Глава УГКЦ провів паралель між служінням Євхаристії у важких умовах підпілля та «євхаристійним голодом», який відчувають вірні під час епідемії.

Серед учасників зустрічі – Мелхітський Патріарх Антіохії Юсеф Абсі, секретар Конгрегації Східних Церков архиєпископ Джорджіо Деметріо Галларо та єпископи і представники Східних Католицьких Церков Європи. Українську Греко-Католицьку Церкву на зустрічі представляють Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, єпископ Вроцлавсько-Кошалінський Володимир Ющак, екзарх Харківський Василь Тучапець, єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ Степан Сус та канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре єпископ Іриней Білик.

8 вересня, на закінчення академічної частини зустрічі, Блаженніший Святослав виголосить доповідь «Практичні аспекти синодальності».

Департамент інформації УГКЦ

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next